Previous Frame Next Frame
 • Lorem ipsum dolor

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  Read more
  1
 • Lorem ipsum dolor

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  Read more
  2
 • Lorem ipsum dolor

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  Read more
  3
 • Model 1
 • Model 1
 • Model 1

Rukavice s krátkymi prstami

No Comments

Voľné prsty sú zadarmo kreativitu! Rukavice s krátkymi prstami pre dámy sú rukavice, ktoré pokrývajú iba asi polovicu dĺžky prstov. Teda ruky v teple, ale ešte nechať úplnú voľnosť nad členky, tak je to skoro ako s holými rukami! Tieto rukavice tak ľahko písať na mobilný telefón, nájdete mince z kabelku a urobiť všetko, ak by ste mali používať ruky v každodennom živote! Môžete sa obáva, že prsty pôjde byť taká zima, že máte ich ochrániť proti chlad, ale tieto rukavice majú tiež riešenie problému! Všetky naše rukavice s krátkymi prstami pre dámy majú klapka, takže môžete transformovať rukavice palčiaky v sekundách. Takže toto je konečný roztok 2-v-1 pre vás, ktorí by chceli mať pár teplé rukavice.

Gloves with Short Fingers

Read More

Categories: Tipy Tags:

Kde kúpiť rukavice pre dámy

No Comments

Keď je vonku naozaj zima, je múdre mať pár rukavice pre dámy. Dizajn robí, že svoje štyri prsty od ukazováka malíček sa nachádzajú v tej istej miestnosti, a to uľahčuje udržiavať v teple. Je to vynikajúca voľba hryzenie studenej zimy alebo na lyžiarskej dovolenky, kde studenej odporu rúk naozaj podrobiť skúške. Rukavice pre dámy z rozsahu sú vyrobené 100% čistého kožené a zľahka lemované pekné, jemné vlny, ktoré sa im pohodlné na nosenie. Asi viete pocit majú mrazené prsty. Nervák bolesť bude visí, ešte dlho potom, čo ste na teplých miestach. To môže byť ťažké, aby sa zabránilo ruky stále zima v krajine ako je Dánsko, ale s rukavice pre dámy, ste menej pravdepodobné, že dostanú za studena.

Where to Buy Mittens for Ladies

Read More

Categories: Tipy Tags: ,

Nokia Lumia 800

No Comments

Nokia Lumia 800-prvé Windows Phone 7 telefón spoločnosti

Nokia 800 vyzerá ako Nokie poslednej MeeGo chytrý telefón Nokia 9 moc. Nokia Lumia 800 je veľmi krásne chytrý telefón s niektoré unikátne vlastnosti-zakrivené sklo a hladké okraje.

Poháňa ho Procesor Snapdragon s jedno-jádrové Scorpion CPU a 512 MB RAM a 800 Nokia so systémom Windows Phone 7 Mango Lumia. Má 16 GB vstavaný úložný priestor a ako keby toho nebolo dosť, Microsoft ponúka 25 GB zadarmo on-line lagrer plads.

Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800

Lumi 800 má 3,7 ClearBack AMOLED displej na Nokia N9, Windows Phone tlačidlami tri kapacitné displeja. A rovnako ako s N9, tento šikovný telefón Windows Phone 7 používa mikro SIM kartu.

Lumi 800 má f/2.2 8MP fotoaparát s optikou Carl Zeiss s automatickým zaostrovaním a duálnym LED bleskom. Telefón je k dispozícii v troch rôznych farbách aby mohli zodpovedať vaše želania-modré, fialové a čierne.

Podľa Nokia má Lumi 800 55 hodín hudby a až 7 hodín prehrávania videa času a 3 g hovoru 9,5 hodiny.

• Displej:
3.7.7″ WVGA AMOLED dotykový displej Nokia ClearBlack

• Sieť:
WCDMA 850/900/1900/2100, GSM/EDGE 850/900/1800/1900

• USA:
Windows Phone 7 Mango

• Pamäť:
16 GB pamäte, 512 MB RAM

• Fotoaparát:
8MP Carl Zeiss, auto focus, LED blesk, nahrávanie videa 720 p transadddot 30 fps

•Čisté hmotnosti:
11,7 x 6,1 x 1,2 cm / 142 g

• Zbraňovými:
WLAN 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1, A-GPS, micro USB, 3.5 mm kontaktnú vzdialenosť senzor, akcelerometer, magnetometer

• Procesor:
1.4 single-core GHz CortexA8, Adreno 205 GPU

• Batéria:
1450 mAh

Categories: Recenzie

Chrániče pre dámy

No Comments

Výmena klobúka niečo jemné, ženská a sladký! Ucho je zvyčajne jeden z prvý na tele, že je ľahké sa dostať studené, a pravdepodobne už viete, bolestivá takmer mrazené tuhý uši. Problémy môžete predišiel tým, jemné a ženské chrániče pre dámy! Jemné chrániče sú ľahké a starostlivo navrhnuté a uštipnutie ani pokryť vaše vlasy. Majú osobitný a jedinečný vzhľad, ktorý môžete dať svoj štýl veľmi špeciálnym a unikátnym dotykom. Sladké, lemované kabát, máte konečný jemné zimné štýl. Chrániče pre dámy sú tiež k dispozícii s vstavané slúchadlá, takže môžete počúvať hudbu pri zachovaní tepla na ušiach. Musí to byť povedal, aby bol čistý výhodné!

Ear Muffs for Ladies

Read More

Categories: Tipy Tags:

HTC Wildfire S

No Comments

V porovnaní s HTC Desire je lesný požiar je veľmi malý telefón. Požiar S menší displej ako mnoho mobilných telefónov – 3,2 palcový displej, ktorý je trochu ťažké napísať, ale veľkosť robí telefón veľmi jednoduché a väčšina aplikácií funguje naozaj dobre. HTC wildfire S použitím Android 2.3.3 a aktualizovaná verzia HTC Sense. Operačný systém Android ponuka prístup k tisícom aplikácií z Android Marketu. 5MP fotoaparát s automatickým zaostrovaním funguje skvele pre štýl obrázkov. Môžete ľahko zdieľať fotografie na weby sociálnych sietí ako je Facebook.

HTC Wildfire S

HTC Wildfire S

Špecifikácie:
Rozmery: 101.3 x 59,4 x 12 mm
Hmotnosť: 105 g

Obrazovka:
* 320 x 480 pixelov, 3,2″
* Gorilla sklo obrazovky
* Akcelerometer
* Vzdialenosť senzor
* HTC Sense UI 2.1

Pamäť:
* Vnútorná pamäť: 512 MB ROM, 512 MB RAM, 418 MB
* Pamäťová karta: microSD, až do 32 GB, 2 GB zahrnuté

Pripojenie a komunikácia:
* GPRS, EDGE, 3 g
* Wi-Fi 802.11 b/g/n Wi-Fi Hotspot
* Bluetooth: v3.0 s A2DP, EDR
* USB: v2.0 microUSB

Fotoaparát:
* 5 megapixelový, 2592 x 1944 pixelov
* Autofokusom, LED-blits

USA:
* Aplikácia pre android 2.3 (Gingerbread)
* Procesor: 600 MHz Snapdragon

Ďalšie funkcie:
* SMS, MMS, e-mail, IM
* HTML
* Stereo FM rádio s RDS.
* Hry
* Farby: Čierna, biela, hnedá, fialová.
* Google Search, Maps, Gmail
* YouTube, Google Talk, Picasa integrácie
* MP3/AAC + / WAV prehrávač
* Xvid/MP4/h.264 hráčov

HTC batérie:
* Li-ion 1230 mAh
* Pohotovostná doba: až 360 hodín (2 g) / 570 hodín (3 g)
* Doba hovoru: až 7 hodín a 10 minút (2 g) / 5 hodín a 50 minút (3 g)

Categories: Recenzie Tags:

Corning predstavuje antireflexnou a anti-bakteriálne sklo pre tablety a chytré telefóny

No Comments

Jednou z hlavných nevýhod keď príde na monitory, ktoré sa používa v tablety a chytré telefóny, je, že sú veľmi citlivé na odrazy svetla. To môže byť ťažké pracovať pohodlne na svojom tablete, kým ste na cestách, a svieti slnko. Našťastie, to sa čoskoro zmení, podľa Corning.

Corning je jedným z najväčších výrobcov skla ako producent Gorilla Glass, ktorý sa nachádza v mnohých tablety a chytré telefóny. Však tiež vyvíja anti-reflexné sklo, kde reflexy už bude byť na obtiaž, a to zvýšiť čitateľnosť vonku. Sklo je znázornené na obrázku nižšie, ale kruh ako vidíte v stredu nie je reálne dieru. Sklo v tomto kruhu je v skutočnosti vybavená antireflexnou vrstvou: môžete ľahko vidieť cez to bez skiel.

Hoci je veľmi dôležitý krok vpred, nie je iba zaujímavá vec, o to sklo. Aktuálne Gorilla sklo môže rozbiť a Odoláva poškrabaniu a vylepšená verzia má špeciálne antibakteriálne nátery.

Corning pracuje aj na nový typ skla, ktorý sa nazýva Willow skla. Toto sklo je rovnako silná ako gorila sklo, ale aj tenšie.

Je to zaujímavý trend, ktorý vidíme v nasledujúcich generácií tablety a chytré telefóny. Ale nie je zatiaľ jasné, keď prvé produkty s toto sklo sa objaví na trhu.

Categories: Novinky

Bezpečnosť: To môže byť nebezpečné pre deti na hranie s tabletami v aute

No Comments

Je to však zábava tabletu, ale musíme najprv a predovšetkým starať sa o bezpečnosť.

Použiť vaše dieťa tabliet v aute?

Use your child a tablet in the car

Teraz existuje veľa videohier, ktoré je zábavné a užitočné pre deti, a okrem toho môžu sledovať detských filmov počas dlhšie jazdy, takže je to dobré riešenie pre pekný rodinný výlet – ale uvedomte si, že odborníci nám pripomína, treba byť opatrný.

Ak auto náhle alebo havárii ramienka letí všetky voľné predmety v aute z cestujúcich a v najhoršom prípade môže ublížiť nikomu. Tablet, ktorý váži 400 gramov môže poraziť so silou 80 kg, ak auto popruhy náhle alebo havárie, pri pohybe na 100 km/t. To môže viesť k vážnemu poškodeniu, najmä v prípade, že tabletu, biť deti v hlave.
Nie je potrebné odmietnuť deti použiť tablety alebo mobilné telefóny na dlhšie jazdy

Pamätajte si, že nie je ťažké zabezpečiť tabliet, tak, aby deti a mladí ľudia na zadnom sedadle môžete ich bezpečne používať. Príslušenstvo vozidla je možné zakúpiť za nízke ceny a držiaku tabliet, také pripojených k hlavovej opierky, spoľahlivé a cenovo dostupné riešenie. Stačí uistite sa, že jednotka zapadá do držiaka.

Ak ste schopní pripojiť váš tabliet alebo mobilného telefónu na zadnom sedadle, sa odporúča vyhnúť sa držať prístroj vo výške hlavy.

Postupujte podľa týchto tipov a tak vaša rodina môžu bezpečne vyblázniť:) Prajeme vám Šťastnú cestu!

Categories: Tipy Tags:

Použite váš tvár ako A heslo na váš iPhone

No Comments

Jedného dňa budete mať možnosť využiť svoju tvár odomknúť iPhone, ak odtlačkov prstov nie je dostatočne bezpečný, aby pre vás.

Apple technológia detekcie tváre

Apple's Face Detection Technology

V utorok uviedlo jablko zasvätených, že tam bol nový vynález nazvaný „osobných údajov zariadenia, ktoré sú spravované pomocou rozpoznávania tváre“, inými slovami, táto technológia umožňuje odomknúť váš iPhone, skenovanie svoju tvár. Ľudia sú už prekvapil technológia rozpoznávania tvárí a Apple týmto sľubujú bezpečnosť až na úplne inej úrovni, pretože táto technológia je mnoho sna vyšetrovateľom. Sa nemusíte starať o svoje súkromie, technológiu rozpoznávania tváre, správne majiteľ telefónu je možné identifikovať, IE. Zaisťuje, že budete držať v tajnosti. Okrem toho tento vynález bráni krádeži drahých telefón. Viac ako 1 miliarda Facebook členov pomocou tohto technológia aj výrobcu kamery Xbox Kinect, niečí. Je na čase, že takáto pomoc bude k dispozícii pre všetkých fanúšikov Apple.

Categories: Novinky Tags:

Nový iPad 3 – vidieť všetko ako nikdy predtým

No Comments

Tim Cook, nový generálny riaditeľ spoločnosti Apple predstavil novú generáciu populárnej digitálne tabliet alebo len „nové iPad“ (nové iPad).

Nový iPad 3 príde lepšie základy – lepší displej, fotoaparát, Wi-Fi pripojenie. Všetko, čo robí novej, tretej generácie iPad schopný ponúknuť oveľa viac, než som vôbec predstaviť vám.

Sietnice displej je niečo, čo tento prístroj robí je zvláštne, väčšina všetkých ďalších vylepšené funkcie. Nový iPad má 4 krát viac bodov než iPad 2, ostrý text, bohatšie farby. Sietnice-obrazovky ukáže všetky iPad skúsenosti. Takže všetko vyzerá a cíti sa neuveriteľne živé a perfektné.

Nový iPad má milión pixlov viac než HDTV

Všetko, čo robíte s iPad, aby cez jeho veľké, krásne displej. A je to lepšie, celú iPad skúsenosti lepšie. Sietnice displej na novom iPadu majú rozlíšenie 2048 x 1536, 44% väčšie farebné zariadenie a neuveriteľné 3,1 milióna pixelov – na rovnakom priestore 9,7-palcový. To je štyrikrát viac bodov než iPad 2 a miliónov viac ako v HDTV. Tieto pixely sú tak spolu, že vaše oči nedokáže rozlíšiť od bežnej pozorovacej vzdialenosti. Keď ste schopný Zobraziť pixely, budete vidieť celý obrázok. Alebo článok. Alebo hra. Na sa nikdy predtým dalo by sa skúseností to.

Displej na novom iPadu

Nové obrazovky je navrhnutý v úplne novým spôsobom. Jednotlivých pixelov na obrazovke má viaceré signály, ktoré povie, Kedy by mal oživiť. Ale keď máte veľa pixelov a veľa signálov na rovnakej úrovni, bude signály prekročil a kvalita obrazu trpieť. Aby sa zabezpečilo, že vyzerá všetko na novom iPadu krištáľovo jasné, zvýšené Apple inžinieri pixelov na inej úrovni – oddeliť sa od signály. Je to technológia, ktorá je prielom. Presne ako nového iPadu keď.

Nový iPad (3)

Ďalšie funkcie:
* Uzavret joner: 241.2 x 185.7 x 9,4 mm (Hxwxd)
* Hmotnosť: 652 g
* Skladovanie: 64 GB a 16.32
* Monitor: 2048 x 1536 pixelov, Sietnica displej, LED podsvietením 9,7-palcový (uhlopriečka) displej s IPS technológií s odolné olejom podporné povlak, ktorý chráni proti odtlačky prstov
* Procesor: Dual-Core čip A5X s quad GPU
* Fotoaparát: 5 MP kamera iSight s automatickým zaostrovaním, detekcie tváre, dotykové ostrenie, HP 1080 p videa, geolocation, akcelerometer, gyroskop
* iPad batérie: Li-Po av 42,5 Wh
* Výdrž batérie: 10 hodiny surfovanie po webe cez Wi-Fi, rozliatia videa a hudby
* Pripojenie: Wi-Fi pripojenie na Internet (802.11a/b/g/n), Bluetooth 4.0, AirPlay na Apple TV a viac

Categories: Novinky Tags: ,

Inteligentné kamery kryty na iPhone 4 a iPhone 5

No Comments

iPhone príslušenstvo sú k dispozícii v rôznych prevedeniach, tvaroch a farbách. Tam je doplnok, ktorý je minimalistický, ale sú tu aj rôzne kryty a prípady, ako transformuje a zmeny vzhľadu Apple mobile. Jedno takéto príslušenstvo je kryt pre iPhone, sme sa predstaviť dnes. To dáva váš iPhone nový vzhľad – menovite fotoaparát vzhľad.
iPhone 4 silikónové puzdro

Silikónové ochranné puzdro pre iPhone 4

Silicone protective case for iPhone 4

To je silikónové puzdro pre iPhone 4, tiež kompatibilný s iPhone 4S. Je vyrobený z mäkkého, šok-absorbujúce silikónové a majú všetky malé detaily, ktoré sú potrebné na realizáciu transformácie telefónu: objektív, uzávierky a popruh. Kombinácia ružovej a čiernej dáva tento kryt iPhone moderné a mierne zábavný vzhľad a je ideálny pre mladých ľudí. Objektív fotoaparátu podporuje telefónu, takže je veľmi ľahké Ukázať videá alebo obrázky v telefóne.
silikónový obal iPhone 5

Kryt pre iPhone 5

Cover for iPhone 5

Takéto pokrytie je tiež k dispozícii pre iPhone 5, ale je tenší a nemá žiadne časti odkrvovacieho von. Tento mobilný kryt je vyrobená z hustej silikónové a nemá v úmysle ako ochrániť váš telefón. Tento iPhone 5 kryt má aj antistatický povlak, ktorý zabraňuje prachu z usadzovacej na telefóne. Poskytuje dobrú ochranu a je k dispozícii v niekoľkých farbách.

Categories: Recenzie Tags: ,